
Łóżko Barcelona
Tapicerowana, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratisWymiary 168×216 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: Szary nr. 23Drewno: Dąb Rozmiar Szerokość: 168 cmDługość: 216 cmWysokość w nogach: 42 cmWysokość wezgłowia: 94 cmWysokość bocznej krawędzi: 31 cmWysokość od podłogi: 9 cmMaterac: 160 x 200 cm Do samodzielnego montażu.
| Szerokość: | 168 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 216 cm |
| Rodzaj drewna | Dąb |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Tapicerka | Materiał |
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
| Dekor drewna | Dąb |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Bez miejsca do przechowywania |
| Typ | Łóżko podwójne |
| Wysokość czoła przy głowie | 94 cm |
| Wysokość czoła u stóp | 42 cm |
| Waga | 30 kg |

Tapicerowana, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, drewniana

160×200 cm, nowoczesna, bez materaca
Dostawa gratis
91×180×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynie
180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, nowoczesna, retro
W magazynie
Drewniana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
148×206 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
120×200 cm, nowoczesna, retro
W magazynie
140×200 cm, metalowa, rustykalna
Dostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
Dostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
36-104×140-220×224 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
90-110×128-208×210 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
180×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
180×200 cm, tapicerowana, retro
W magazynie
140×200 cm, rozkładana, sosnowa
Dostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
80×200 cm, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, tapicerowana, bez materaca
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie