





Wymiary 81×44×54 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Tkanina aksamitna: Czarny Drewno: Buk Wymiary krzesła Szerokość: 44,5 cm Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość: 54 cm Głębokość siedziska: 38 cm Wysokość: 81,5 cm Wysokość siedziska: 44 cm Nośność: 110 kg Waga: ok. 3,6 kg Specyfikacja Tapicerowane krzesło do jadalni w stylu minimalistycznym Solidne nogi z litego drewna Delikatne i eleganckie przeszycia Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Podaruj sobie nowy stylowy wystrój wnętrza inspirowany krajami północnymi. Przy wyborze mebli weź pod uwagę wielkość pomieszczenia, jego przeznaczenie oraz własny gust. Popularny styl skandynawski zaskakuje swoją lekkością, przytulnością i wysoką funkcjonalnością. Skandynawską jadalnię charakteryzują naturalne materiały i delikatne kolory. Jadalniowe krzesło BORA w czarnym wykonaniu spełnia wysokie wymagania dotyczące komfortu i estetyki. Nogi z litego drewna podkreślają ogólny wygląd przestrzeni. Skandynawskie krzesło BORA uzupełnij o stół z drewnianymi elementami. Skorzystaj ze wspólnych chwil przy rodzinnych kolacjach lub spotkaniach z przyjaciółmi.
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski |
| Materiał | Drewno |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Waga | 4 kg |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |

88×49×60 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
88×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
81×44×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
82×49×41 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Tapicerowana, skórzana
W magazynie
Materiałowa

Nowoczesna, drewniana, skandynawska

80×46×54 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie

88×49×60 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
86×45×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Skórzana
W magazynie
81×51×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skandynawska, 4 sztuki
W magazynie
4 sztuki
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
41-92×44-53×46-65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
82×49 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
80×46×54 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, skórzana, retro
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie