




Wymiary 91×48×56 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 179 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Skóra ekologiczna: niebieska Stal chromowana Plastikowy Wymiary Szerokość: 48,5 cm Szerokość siedziska: 48 cm Głębokość: 56,5 cm Głębokość siedziska: 43 cm Wysokość siedziska: 47-58 cm Wysokość całkowita: 91,5 cm Waga: 5,2 kg Informacje Do samodzielnego montażu
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Regulacja | Tak |
|---|---|
| Wygląd | Biurowe |
| Obrotowe | Obrotowe |
| Kółeczka | Na kółeczkach |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Tapicerka | Bez tapicerki |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Wysokość siedziska | 47-58 cm |
| Waga | 5,2 kg |

93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie
Krzesła obrotowe

93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie
Krzesła obrotowe

93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie
Krzesła obrotowe

93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie
Krzesła obrotowe

Krzesła obrotowe

Krzesła obrotowe

93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie
93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie
93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie
Plastikowa, z kółkami
W magazynie
Krzesła obrotowe

93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie



91×48×56 cm, plastikowa, regulowane krzesła
W magazynie
Z podłokietnikami, krzesła obrotowe, z kółkami
W magazynie

50×19×52 cm
W magazynieDostawa gratis
34-80×46-56×44-56 cm, z podłokietnikami, tapicerowane krzesła
W magazynie
Krzesła obrotowe
W magazynie





Krzesła obrotowe
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie