






Wymiary 45 cm, ⌀ 80 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Płyta wiórowa pokryta melaminą Metal malowany proszkowo Szkło hartowane Kolor Biały (imitacja marmuru) Czarny Wymiary Średnica: 80 cm Wysokość: 45,5 cm Waga: 12,4 kg Nośność: 30 kg Informacje Regulowane nóżki umożliwiają prawidłowe wypoziomowanie mebla nawet na nierównej podłodze Z otwartą przestrzenią do przechowywania Dostarczane zdemontowane
| Wysokość: | 45 cm |
|---|---|
| Średnica: | 80 cm |
| Materiał blatu | Metal, Szkło, Marmur |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał nóg | Metal |
| Miejsce do przechowywania | Z półką, Otwarte |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Typ zakotwiczenia | Na nóżkach |
| Waga | 15,8 kg |

45 cm, ⌀ 68 cm, okrągła, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, owalna, industrialna
Dostawa gratis
43 cm, ⌀ 80 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, szklana
Dostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, szklana
Dostawa gratis
Rustykalna
W magazynie
Szklana, zestawy
Do wysłania za 3 tygodnie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
10×78×69 cm, szklana, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna
W magazynie
48×50×50 cm, ⌀ 50 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, industrialna
W magazynie
Szklana, metalowa, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
13×67×93 cm, zestawy, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Szklana, metalowa
W magazynie
⌀ 45-65 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
10×86×88 cm, nowoczesna, zestawy
W magazynieDostawa gratis
Szklana, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, prostokątna
W magazynie
Industrialna
W magazynie

40×90×60 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie