


Wymiary 40×2 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% bawełna Wymiary Szerokość: 40 cm Długość: 40 cm Wysokość: 1,5 cm Waga: 0,125 kg Informacje Zalecamy pranie w temperaturze 30°C Nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej Czyszczenie chemiczne Zamknięcie na zamek błyskawiczny
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 2 cm |
| Kształt | Kwadratowe |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Biała |
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Zapięcie | Suwak |
| Długość | 40 cm |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

50×150 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie