

Wymiary 40×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% bawełna Wymiary Szerokość: 38 cm Długość: 38 cm Wysokość: 6 cm Gęstość: 365 g/m2 Waga: 0,125 kg Informacje Zalecamy pranie w temperaturze 30°C Nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej Poszewki nie można zdjąć
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Rodzaj | Dekoracyjne |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 40 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Zapięcie | Bez zapięcia |
| Motyw | Dziecięcy |
| Waga | 0,35 kg |

70×70 cm, pluszowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
40×40 cm, dekoracyjna, bawełniana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie


40×40 cm, bawełniana
W magazynie

25×33 cm, zwierzątka, pluszowa
W magazynie
Okrągła, bawełniana
W magazynie


40×40 cm, bawełniana
W magazynie

Dekoracyjna, zwierzątka, okrągła
W magazynie

40×40 cm, bawełniana
W magazynie
30×30 cm
W magazynie
Dekoracyjna, zwierzątka, okrągła
W magazynie



40×40 cm, bawełniana
W magazynie

30×50 cm, dekoracyjna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
40×40 cm, bawełniana
W magazynie


Bawełniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie