







Wymiary 130×100 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Bawełna z domieszką poliestru Kolor brązowy Biały Szary Wymiary Szerokość: 100 cm Wysokość: 130 cm Nośność: 100 kg Informacje Pakiet nie zawiera drewnianej przegrody ani poduszek Wykonane z trwałej i mocnej tkaniny Nowoczesny dodatek do Twojego domu lub ogrodu
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 130 cm |
| Materiał | Tkanina |
|---|---|
| Wzór | Z wzorem |
| Materiał fotela | Bawełna, Poliester |
| Nośność | 100 kg |
| Tapicerka | Bez tapicerki |
| Stojak | Nie |
| Typ | Wiszące |
| Wygląd | Hamak |
| Sposób mocowania | Do umocnienia |
| Styl | Retro |
| Waga | 2,5 kg |


16×55×137 cm, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
16×56×137 cm, z daszkiem, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
24×66×177 cm, drewniana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
20×58×170 cm, rozkładana, z daszkiem
W magazynieDostawa gratis
17×52×198 cm, z daszkiem
W magazynieDostawa gratis
25×5×35 cm, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
12×63×198 cm, drewniana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
29×57×229 cm, z daszkiem, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
200×200×105 cm, drewniana, z daszkiem
W magazynie
Dwuosobowa
W magazynie
Z daszkiem, jednoosobowa, dwuosobowa
W magazynie
Metalowa, z daszkiem, trzyosobowa
W magazynie
Metalowa, rozkładana, jednoosobowa
W magazynie
23×61×238 cm, drewniana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Z daszkiem
W magazynie
19×57×181 cm, z daszkiem, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, rozkładana, jednoosobowa
W magazynie

Metalowa, trzyosobowa
W magazynie
19×57×181 cm, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
22×63×199 cm, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa
W magazynie
22×57×190 cm, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
21×57×178 cm, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, trzyosobowa, głębokość
W magazynie
28×58×173 cm, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, rozkładana, jednoosobowa
W magazynie
165×100×110 cm, metalowa, z daszkiem
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie