
















Wymiary 83×230×140 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Projekt: Narożna sofa w kształcie litery L Rozmiar: Sofa 230 cm Kolor: Stary róż Wariant narożnika: Narożnik uniwersalny Zapięcie poduszki 34 x 47 cm: Zamek błyskawiczny Tapicerka: POSO 27 Uwaga: Wystrój płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od tego na zdjęciu produktu. Materiał sofy Konstrukcja wykonana jest z litego drewna oraz wysokiej jakości płyty wiórowej. Materiałem uzupełniającym ramy sofy jest sklejka i płyta pilśniowa. Siedziska kompletu wypoczynkowego wykonane są z pianki poliuretanowej T30. Skład obicia: 100% poliester Materiał obicia: Sztruks (Welur) Rodzaj pianki: Poliuretan T30 Rodzaj siedziska: Wypełnienie piankowe Wypełnienie poduszki 34 x 47 cm: Pianka Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000 Narożnik wysyłany jest w dwóch częściach, które wysyłane są na palecie. Wysokość paczki wynosi 170 cm. Wymiary sofy Szerokość: 230 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 83 cm Wysokość siedziska: 38 cm Głębokość siedziska: 71 cm Powierzchnia spania: 140 x 200 cm Wymiary poduszki: 34 x 47 cm Funkcje Pojemnik na pościel: Tak Funkcja spania: Tak Rozkładanie Rozkładany: Tak Rodzaj rozkładania: Ręczny, bez mechanizmu rozkładającego Dostarczane zdemontowane. Poso Pluszowo miękki materiał Poso wygląda jak sztruks. Jego unikalny efekt 3D jest przyjemny w dotyku, a także bardzo mocny i trwały. Drobne włoski na powierzchni można łatwo oczyścić za pomocą specjalnych preparatów do mebli tapicerowanych. Ze względu na swoje unikalne właściwości wykorzystywana jest jako tkanina obiciowa na sofy, fotele i krzesła. Wykonana jest w 100% z poliestru o dużej gramaturze. Ważnym parametrem stosowanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale’a. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po pokonaniu określonej liczby cykli substancja wykazuje zużycie. Im wyższa liczba, tym lepiej. Tkanina Poso może poszczycić się liczbą 35 000 cykli. Typowe tkaniny domowe mają około 20 000 cykli.
| Szerokość: | 230 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość | Trzyosobowa |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 200 x 140 cm |
| Kształt | Narożne |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Waga | 113,06 kg |

83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
83×230×140 cm, rozkładana, na nóżkach
Do wysłania za 2 tygodnie
185×280×185 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
99×227×161 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
22×58×165 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Wysoka, regulowana
W magazynie
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
93-109×235×176 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Lewa, uniwersalna, wysoka
W magazynie
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie