





Wymiary 86×57×56 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Jasnoszary Metal: Czarny mat Rozmiar Szerokość: 57,5 cm Szerokość siedziska: 41 cm Głębokość: 56,5 cm Głębokość siedziska: 43 cm Wysokość: 86,5 cm Wysokość siedziska: 50 cm Wysokość podłokietników: 66 cm Nośność: 120 kg Waga: 5,75 kg Odśwież swoje wnętrze. Ciemne kolory i duża ilość mebli optycznie pomniejszają pomieszczenie. Zainspiruj się stylem skandynawskim, który symbolizuje lekkość, prostotę i naturę. Styl oparty na nordyckiej naturze zaskoczy wielu swoją wysoką funkcjonalnością, równowagą i harmonijną atmosferą. Krzesło do jadalni Lugo w kolorze jasnoszarym to idealny dodatek do skandynawskiej jadalni. Aksamitnie miękka tapicerka i kształt krzesła zapewniają wysoki komfort użytkowania. Dopasuj krzesło Lugo do metalowych elementów w jadalni i dodatków w delikatnych pastelowych odcieniach. Ciesz się wspólnymi posiłkami z rodziną i przyjaciółmi.
| Szerokość: | 57 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wygląd | Krzesło-fotel |
| Waga | 5,75 kg |

88×44×53 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
80×49×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
93×48×61 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie

76-80×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
93×48×61 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Industrialna, materiałowa


Tapicerowana, składana, industrialna
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
76×46×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, składana, industrialna
W magazynie

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
Retro, z podłokietnikami
W magazynie
Retro, z podłokietnikami
W magazynie

88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
87×46×55 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87-92×44-53×46-65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
99×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie