
HOMCOM Stół kuchenny kwadratowy nowoczesny biały 75x75x76 cm do jadalni i kuchni | Aosom PL
18×85×85 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratisWymiary 75×80×80 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał stołu Płyta meblowa Płyta wierzchnia pokryta okleiną PCV: Dąb sonoma MDF: Biały mat Rozmiar stołu Szerokość: 80 cm Głębokość: 80 cm Wysokość: 75 cm Grubość deski: 18 mm Stawiać we wnętrzu na takie wartości jak jakość, precyzja i sromność się opłaca. W prostocie tkwi piękno, a w przypadku stylu skandynawskiego jest to niezwykle prawdziwe. Wyrafinowane wzornictwo inspirowane krajami skandynawskimi wnosi do przestrzeni lekkość, energię i zwiewność. Subtelna paleta barw optycznie powiększa i rozjaśnia przestrzeń. Wnętrza są funkcjonalne i czyste. Skandynawskie jadalnie i kuchnie tworzą dużą, otwartą przestrzeń pełną światła i harmonii. Dzięki swoim wymiarom stół jadalniany Mado 80 x 80 cm sprawdzi się również w mniejszych pomieszczeniach. Białe nogi i blat w naturalnym kolorze dębu sonoma ozdobią każdą jadalnię. Nie bójcie się łączyć go z bardziej efektownymi dodatkami i tapicerowanymi krzesłami.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Styl | Skandynawski |
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Kształt | Prostokątny |
| Dekor drewna | Dąb sonoma |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Rozmiar stołu | 80 x 80 x 75 cm |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Materiał | Płyta meblowa |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Wielkość | Mała |
| Kształt nóg | Cztery nogi |
| Waga | 30 kg |

18×85×85 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
78×80×80-160 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, klasyczna, skandynawska
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
10×81×107 cm, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
76×110×220 cm, nowoczesna, na 8 i więcej osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, skandynawska
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

74×140×90 cm, rozkładana, nowoczesna

Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
Dostawa gratis
75×110×72 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
74×80×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 80-130 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, owalna, solidna
W magazynie
74×120×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła
W magazynieDostawa gratis
78×90×160-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, owalna
W magazynie
Nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
74×160-244×80 cm, rozkładana, nowoczesna

Prostokątna
W magazynie
78×80×120-160 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
75×120×80 cm, dębowa, matowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie