





Wymiary 46×80×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Tworzywo Płyta wiórowa: biała Wymiary pudełka Szerokość: 80 cm Głębokość: 40 cm Wysokość: 46 cm Pojemność skrzyni: 130 kg Waga: 13,5 kg Bliższe dane Wysoka nośność Zawiasy zabezpieczające umożliwiające zatrzymanie pokrywy przy kącie 60 stopni i poniżej Przechowywanie przedmiotów w przedpokoju, sypialni czy pokoju dziecięcym Może służyć jako kosz na brudną bieliznę Produkt nie jest używany do wspinaczki ani wspinaczki Dostarczane zdemontowane Ta skrzynia do przechowywania jest idealnym pomocnikiem w każdym wnętrzu. Jego prosta i przejrzysta konstrukcja z łatwością wpasuje się w każdą przestrzeń i zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania różnych przedmiotów. Dzięki dużej nośności i wytrzymałemu materiałowi skrzynia nadaje się do codziennego użytku i wytrzymuje nawet bardziej wymagające obciążenia. Pudełko pomoże utrzymać porządek w każdym pomieszczeniu, w którym je postawisz, niezależnie od tego, czy będzie to pokój dziecięcy, sypialnia czy przedpokój.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Kolor | Biała |
|---|---|
| Materiał | Płyta wiórowa |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Waga | 13,5 kg |


46×100×40 cm
W magazynie
Głębokość





Głębokość
Dostawa gratis



46×100×40 cm
W magazynie



Głębokość
Dostawa gratis








Głębokość
Dostawa gratis




Głębokość
Dostawa gratis

Głębokość
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie