





Wymiary 85-105×45×49 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina aksamitna: Niebieska Metal: Chrom Wymiary Szerokość: 45,5 cm Szerokość siedziska: 34 cm Głębokość: 49 cm Głębokość siedziska: 36 cm Wysokość: 85-105 cm Wysokość oparcia: 26 cm Wysokość siedzenia: 63-83,5 cm Waga: 6 kg Udźwig: 120 kg Specyfikacja W pełni obrotowe siedzisko Regulowana wysokość - 4 poziomy ustawienia wysokości Antypoślizgowa podstawa chroniąca przed zarysowaniem podłogi Dostarczane w stanie do montażu Podczas montażu należy usunąć plastikową osłonę ochronną na górze tłoku
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 85-105 cm |
| Rodzaj nóg | Obrotowe |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Materiał |
| Materiał | Plastikowe |
| Regulacja | Tak |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe | Tak |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 63 - 83,5 cm |
| Typ nóżek | Na jednej nodze |
| Waga | 6 kg |

85-105×45×49 cm, obrotowa, metalowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Obrotowa, tapicerowana, metalowa

87-108×41×44 cm, obrotowa, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, zestawy
W magazynie
Tapicerowana, skandynawska, skórzana
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, industrialna
W magazynie
90-111×46×48 cm, obrotowa, nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
45×38×47 cm, obrotowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
87-108×41×44 cm, obrotowa, eko skóra
W magazynie
Obrotowa, tapicerowana, metalowa

94-115×46×54 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Obrotowa, tapicerowana, metalowa

Nowoczesna, industrialna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, zestawy
W magazynie
Retro
W magazynie
85-105×45×49 cm, obrotowa, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, materiałowa

Industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, skórzana


Nowoczesna, industrialna, zestawy
W magazynie
Obrotowa, tapicerowana, metalowa


Tapicerowana, skandynawska, skórzana
W magazynie
98×47×52 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
85-105×45×49 cm, obrotowa, materiałowa
W magazynie

Obrotowa, nowoczesna, metalowa

Nowoczesna, rustykalna, industrialna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie