





Wymiary 81×61×55 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Szara Stal malowana proszkowo: Czarna Wymiary Szerokość: 61 cm Szerokość siedziska: 36 - 43 cm Głębokość: 55,5 cm Głębokość siedziska: 45 cm Wysokość: 81 cm Wysokość siedziska: 45 cm Obciążenie: 120 kg Waga: 5,55 kg Dostarczane w stanie rozłożonym. Jadalnia jako serce domu Twoja jadalnia to miejsce, gdzie spotyka się rodzina i przyjaciele. Stylowe i wygodne krzesła do jadalni mogą znacząco przyczynić się do przyjemnej atmosfery podczas wspólnych chwil. Dzięki wysokiej jakości materiałom i ergonomicznemu designowi cieszysz się nie tylko komfortem, ale także elegancją, która nadaje przestrzeni wyjątkowy charakter. Perfekcyjny wybór na codzienne posiłki i uroczyste okazje.
| Szerokość: | 61 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Z podłokietnikami | Tak |
|---|---|
| Materiał siedziska | Materiał |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Nośność | 120 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wygląd | Krzesło-fotel |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Waga | 5,55 kg |

Tapicerowana, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis
87×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis
79×58×57 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie

83×56×62 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa

Tapicerowana, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis


Tapicerowana, industrialna, materiałowa

87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

88×46×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna

79×58×57 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie

87×45×54 cm, tapicerowana
Dostawa gratis

Obrotowa, z podłokietnikami
W magazynie
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×45×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa

88×54×60 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa

Nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
Skandynawska
W magazynie
86×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie