

Wymiary 86×47×42 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Tkanina aksamitna: Czarna nr 19 Metal: Złoty Rozmiary krzesła Szerokość: 47 cm Głębokość: 42 cm Wysokość: 86 cm Wysokość siedzenia: 48 cm Podczas urządzania jadalni w stylu skandynawskim pamiętaj, że nawet lekki styl północny ma swoje zasady i wskazówki. Prosty styl, oszczędne dodatki i pastelowe kolory muszą być perfekcyjnie funkcjonalne i łatwe do utrzymania. Najważniejsze przy urządzaniu skandynawskiego wnętrza jest zdolność wprowadzenia charakteru i klimatu krajów skandynawskich. Uczyń jadalnię przytulną zielonymi roślinami i dużymi metalowymi lampami. Skandynawskie krzesła do jadalni Adrien Velvet z aksamitnym obiciem będą ozdobą pomieszczenia. Czarne krzesło Adrien ze złotymi nogami stanie się dominującym elementem jadalni lub kuchni. Wybieraj stół i inne meble o prostych kształtach i naturalnej palecie barw. Inspiruj się naturą.
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Waga | 5 kg |

87-92×53×60-65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76-80×46-49×54-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
47×46 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87-93×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
87×45×52 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

80×46×54 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
96-99×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, skandynawska, 4 sztuki
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, skórzana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
Dostawa gratis
88×49×60 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
94×53×65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
95×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
78×49×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
80×49×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
95×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
80×46×54 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
80×46×54 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie