




Wymiary 70×140 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% bawełna Gramatura: 400 g/m2 Kolor Biały Wymiary 70 x 140 cm Specyfikacja Z elegancką bordiurą Z pętelką do zawieszenia Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 Pranie max. w 60 °C Suszenie w suszarce w średniej temperaturze Nie prać z odzieżą posiadającą zamki błyskawiczne i metalowe haczyki Aby zachować długotrwałą miękkość, delikatność i chłonność, nie zaleca się używania płynu zmiękczającego
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Gramatura | 400 g/m2 |
| Wysoka gramatura | Tak |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 60 °C |
| Cena | Powyżej 25 zł |




Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie






Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie



Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie

Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie

50×100 cm, bawełniana
W magazynie




Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie


Bawełniana
W magazynie
50×100 cm, lniana, bawełniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie