




Wymiary 140×201-300 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% poliester (mikrofibra) Kolor Turkusowy Wymiary +/- 3% Szerokość: 140 cm Wysokość: 250 cm Średnica wewnętrzna metalowego pierścienia: 4 cm Szczegóły Częściowo zaciemniająca zasłona Zalecana temperatura prania: 30 °C Nie bielić Nie czyścić chemicznie Nie suszyć w suszarce Prasowanie do 110 °C
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 201-300 cm |
| Styl | Industrialny |
|---|---|
| Metraż | Sztukowe |
| Rodzaj | Zaciemniający |
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | Poliestr |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| System zawieszenia | Pierścienie |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Długość | 201 - 300 cm |
| Przepuszczalność światła | Částečně zatemňovací |
| Średnica metalowego kółka | 4 cm |

101-200×201-300 cm
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
130×1 cm, jednokolorowa, sztukowa
W magazynie
130×1 cm, jednokolorowa, sztukowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
Industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Zaciemniająca, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie


Nowoczesna, retro, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
130×1 cm, jednokolorowa, sztukowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, do drzwi
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, jednokolorowa, retro
W magazynie
140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie

Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Prowansalska, industrialna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie