





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% poliester Kolor Szary Wymiary 170 x 210 cm 200 x 220 cm 220 x 240 cm Właściwości Na łóżko jednoosobowe i dwuosobowe Nie wymaga prasowania Zalecane pranie: 30 °C Najprostszą drogą do doskonałego wystrojenia sypialni jest użycie tekstyliów domowych. Połączenie wygodnych pledów, puszystych poduszek i miękkich dywanów uczyni z sypialni najbardziej magiczne miejsce w domu. Waflowe i pikowane narzuty na łóżko chronią kołdry i pościel przed kurzem, a przestrzeń dodatkowo czyni przytulniejszą. Warstwowanie tekstyliów symbolizuje duński styl Hygge. W końcu ten styl pochodzi od narodów skandynawskich, którym do szczęścia wystarczą codzienne rzeczy. Otaczaj się tkaninami jak Skandynawowie i ciesz się wspólnymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi.
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Rozmiar | 200 x 220 cm, 200 x 220 cm, 220 x 240 cm, 170 x 210 cm |
| Wzór | Z wzorem, Jednokolorowy |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Dwustronna | Nie |
| Typ | Na łóżko podwójne, Na łóżko pojedyncze |
| Wygląd | Pikowany |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 1,6 kg |


Bawełniana, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie

220×240 cm
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie

220×240 cm
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie


Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie


220×240 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie


Bawełniana
W magazynie


Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie

220×230 cm, bawełniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie