

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 113,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź elegancję do swojej sypialni dzięki luksusowej pościeli Top Class Orange kube. Delikatna i oddychająca bawełna gwarantuje maksymalny komfort, a wyjątkowy wzór nadaje wnętrzu wyrafinowany charakter. Stylowy design stworzy przytulną atmosferę, w której będą Państwo mogli cieszyć się spokojnym i niczym nie zakłóconym snem. Pościel ma wzór w kratkę w odcieniach pomarańczowego, szarego, żółtego, beżowego i białego. Pościel jest wykonana w 100% z bawełny i posiada zamek błyskawiczny, który ułatwia ściąganie poszewek.Zawartość opakowania: 1 x poszewka na kołdrę 140 x 200 cm 1 x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, zamek
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie