


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 113,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź elegancję do swojej sypialni dzięki luksusowej pościeli Top Class Honeycomb. Delikatna i przewiewna bawełna gwarantuje maksymalny komfort, a wyjątkowy wzór nadaje wnętrzu wyrafinowany charakter. Stylowy design stworzy przytulną atmosferę, w której będą Państwo mogli cieszyć się spokojnym i niczym nie zakłóconym snem. Pościel ma dwustronny wzór z delikatnymi motywami na szarym tle, co nadaje jej estetyczny wygląd i sprawia, że Państwa wnętrze staje się przytulniejsze, a Państwo czują się w nim komfortowo. Jest wykonana w 100% z bawełny i posiada zamek błyskawiczny, który ułatwia ściąganie poszewek.Zestaw zawiera: 1 x poszewka na kołdrę 140 x 200 cm 1 x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Mikrofibra, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
W paski
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, lniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Mikrofibra, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie