





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 582 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczna torba na zakupy ma wytrzymałą, ale lekką aluminiową konstrukcję, która łatwo składa się do idealnie płaskiego kształtu. Dopasowane kolorystycznie kółka XL płynnie pokonują nierówności terenu i można je łatwo zdjąć dzięki systemowi szybkiego zwalniania. Torba ma dużą pojemność 53 litrów i dwie mniejsze kieszenie wewnętrzne na drobne przedmioty. Zalecane obciążenie to 25 kg (maksymalna ładowność wynosi do 50 kg przy nieregularnym obciążeniu). Rozmiar po złożeniu: 47,5 x 23 x 108,5 cm. Rozmiar torby: 33 x 24 x 67 cm.
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 101 cm |
| Na kółkach | Tak |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Kraj pochodzenia | ES |
| Specyficzny materiał | Poliester |
| Materiał | Tekstylia/plastik/metal |
| Waga | 3.37 kg |
| Długość | 42 cm |
| Pojemność | 53 l |
| Właściwości | Na kółkach |
| Kolekcja | Tweed |
| Zapięcie | Na suwak |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Extra |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Material | Tekstylia/plastik/metal |
| Producent | Rolser |
Opinie użytkowników
Przede wszystkim rada dla kupujących: PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ROZMIAR PRODUKTU I ROZWAŻYĆ, CZY NIE JEST ON ZBYT DUŻY LUB ZBYT MAŁY W ODNIESIENIU DO PAŃSTWA WARUNKÓW. JAKOŚĆ JEST DOSKONAŁA.

Na kółkach
W magazynie
Na kółkach
W magazynie
Na kółkach
W magazynie
31×37×12 cm
W magazynie

97×27×42 cm
W magazynie
102×55×46 cm, na kółkach
W magazynie
Na kółkach
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Na kółkach
W magazynie
Na kółkach
W magazynie
Na kółkach
W magazynie

81×19×46 cm
W magazynieDostawa gratis
Na kółkach
W magazynie
Na kółkach
W magazynie
100×44×36 cm, średnica, na kółkach
W magazynie
105×32×41 cm
W magazynie
Na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Na kółkach
W magazynie
93×15×46 cm
W magazynieDostawa gratis

51×41×38 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Na kółkach
W magazynie
Na kółkach
W magazynieDostawa gratis
15×38×28 cm
W magazynie
Na kółkach
W magazynie
91×39×45 cm, średnica, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
40×50 cm
W magazynie
40×50 cm
W magazynie
27×47×20 cm
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
50×160×35 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
52×200 cm, bieżniki na stół, prostokątna

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie