




Wymiary 83×265×89 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L Rozmiar: Sofa 265 cm Kolor: Kremowa Wariant narożnika: Uniwersalny narożnik Tapicerka: Monolith 04 Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktu. Materiał Materiał tapicerki: Delikatna i gładka tkanina welurowa Monolith z metalicznym połyskiem Właściwości tapicerki: Wodoodporna powłoka redukująca wchłanianie płynów, łatwa do czyszczenia tkanina Skład tapicerki: 100% Poliester Typ pianki: T30 poliuretan Typ siedziska: Wypełnienie piankowe, sprężyny faliste Odporność na ścieranie (Martindale): 100 000 cykli Wymiary Szerokość całkowita: 265 cm Szerokość siedziska: 233 cm Szerokość otomany: 110 cm Głębokość: 89/183 cm Głębokość siedziska: 76 cm Wysokość: 83 cm Wysokość siedziska: 42 cm Wysokość nóżek: 3 cm Powierzchnia do spania: 130 x 230 cm Wyposażenie Przestrzeń do przechowywania: Tak Opcja łóżka: Tak Opcja łóżka Rozkładanie do łóżka: Tak Typ rozkładania: Ręczne bez mechanizmu rozkładania Dostarczane w stanie do montażu. Monolith Tkanina Monolith dzięki swojemu gładkiemu wykończeniu jest porównywana do aksamitu z delikatnym połyskiem. Ze względu na swoje unikalne właściwości, takie jak wytrzymałość, odporność i wysoka miękkość, jest stosowana jako tkanina tapicerska. Zaletą tkaniny Monolith jest odporność na mechacenie i światło. Pod wpływem naturalnego światła kolory nie zmieniają znacząco swojego wyglądu. Aksamitnie miękki Monolith jest wykonany w 100% z poliestru o wyższej gramaturze, który pokrywa specjalna warstwa ochronna. Tworzy ona powłokę hydrofobową, która zapobiega natychmiastowemu wnikaniu płynów. Zaraz po zabrudzeniu płynem zaleca się usunięcie go papierowym ręcznikiem. Do czyszczenia należy używać wyłącznie specjalnych środków do tapicerowanych mebli. Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po pokonaniu określonej liczby cykli materiał wykazuje oznaki zużycia. Im wyższa liczba, tym lepiej. Liczba cykli dla tkaniny Monolith wynosi prawie 100 000. Typowe tkaniny w domu mają około 20 000 cykli.
| Szerokość: | 265 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 89 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość | Trzyosobowa |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Kształt | Narożne |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Wysokość nóżek | 3 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 130 x 230 cm |
| Wysokość podłokietników | 60 cm |

Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
68×314×99 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
68×314×99 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
53×60×83 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynie
Na nóżkach, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, lewa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Rozkładana, prawa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie