




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 243,09 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zaproś mistrza organizacji do swojego domu. Przekonasz się, że dzięki tej suszarce marki Addis ubrania wysuszą się idealnie. Oferuje aż 14 metrów miejsca do suszenia, a w zestawie znajdziesz również klamerki. Brytyjska marka Addis od wielu lat jest ekspertem w dziedzinie sprzątania i pomoże Ci z łatwością utrzymać porządek w domu.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Rodzaj | Stojące |
|---|---|
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Dodatkowy materiał | Plastik |
| Specyficzny materiał | Stal |
| Materiał | Metal |
| Waga | 3.61 kg |
| Długość | 59 cm |
| Jakość | Basic |
| Rodzaj suszarki | Stojąca |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Kolor | Srebrny |
| Material | Metal |
| Producent | Addis |
Opinie użytkowników
Bardzo praktyczny, łatwo się składa i nie zajmuje dużo miejsca.
Brytyjski pionowy suszarka do ubrań do użytku wewnętrznego
Polecam. Produkt wysokiej jakości

14×57×83 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
58×109×186 cm, stojąca, wewnętrzna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stojąca
W magazynie
Stojąca, składana
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca
W magazynie

Zewnętrzna, wciągająca
W magazynie
Zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, wewnętrzna
W magazynie
13×20×72 cm
W magazynieDostawa gratis

Składana
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Składana, wewnętrzna
W magazynie
Składana
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie

Stojąca, zewnętrzna
W magazynie
16×52×16 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana
W magazynie
Stojąca, składana
W magazynie
123×58×54 cm, stojąca, składana
W magazynie
Składana
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca
W magazynie
Stojąca, zewnętrzna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie


Zestawy, na kieliszki
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie