






Wymiary 98×180×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% Poliester Tkanina welurowa: Cosmic 110 - purpurowa Gramatura: 390 g/m2 Płyta wiórowa Wymiary Szerokość: 180 cm Długość: 207 cm Wysokość wezgłowia: 98 cm Grubość wezgłowia: 7 cm Wysokość łóżka: 45 cm Wysokość łóżka z topperem: 49 cm Wysokość nóżek: 2 cm Wymiary materaca: 2 szt. 90 x 200 cm Nośność: 120 kg Waga łóżka: 139 kg Specyfikacja W tym przestrzeń do przechowywania Częścią łóżka jest Bonellowy materac sprężynowy Górna część materaca jest z pianki poliuretanowej oznaczonej T30 Twardość materaca: H3 (średnio twarda) Topper nie jest częścią łóżka Dostarczane w częściach do montażu Łóżka kontynentalne Łóżka kontynentalne są coraz popularniejsze zarówno w domach, jak i luksusowych hotelach, dzięki wyjątkowej konstrukcji i doskonałemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej sprężynowej podstawy (boxspring) i głównego materaca, do których można dokupić oddzielny topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada wagę, przedłużając tym samym trwałość materaca. Główny materac zwykle wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonellowe, by zapewnić solidne, ale wygodne podparcie ciała. Dla jeszcze większego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewni miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka kontynentalne wyróżniają się wyjątkowym komfortem, wysoką odpornością i eleganckim wyglądem, który podniesie standard każdej sypialni. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie wysokiej jakości design, maksymalny komfort i długotrwałą trwałość, kontynentalne łóżko jest właściwym wyborem.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 98 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Rodzaj | Kontynentalne |
| Materiał | Tapicerowane |
| Tapicerka | Materiał |
| Materac | Materac sprężynowy Bonell |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Poliester |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wysokość nóżek | 2 cm |
| Wezgłowie | Z wezgłowiem |
| Typ | Łóżko podwójne, Łóżko pojedyncze |
| Długość | 207 cm |
| Kształt | Boxspring |
| Twardość materaca | Średni H3 |
| Widok ar | Tak |

98×140×200 cm, rozkładana, tapicerowana
W magazynie
98×180×200 cm, rozkładana, tapicerowana
Do wysłania za 2 tygodnie
98×180×200 cm, rozkładana, tapicerowana
Do wysłania za 2 tygodnie
Tapicerowana, regulowana, bez materaca
Dostawa gratis
140×200 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, z zagłówkiem
W magazynieDostawa gratis
45-112×120-180×10 cm, z materacem, tapicerowana
W magazynie
160×200 cm, nowoczesna, rustykalna
Dostawa gratis
140×200 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
180×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
98×160×200 cm, rozkładana, tapicerowana
Do wysłania za 2 tygodnie
160×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
33-110×137-217×225 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
180×200 cm, tapicerowana, drewniana

180×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
180×200 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, na nóżkach
Dostawa gratis
180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
110×160×200 cm, z materacem, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, drewniana
Dostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie