








Wymiary 38×76×38 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 177 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Tworzywo Płyta MDF Piana Substancja Wymiary Szerokość: 76 cm Głębokość: 38 cm Wysokość: 38 cm Powierzchnia do przechowywania: 89 l Nośność: 300 kg Waga: 5,6 kg Wykonanie Stabilna konstrukcja stołka Wygodne, wyściełane siedzisko z pikowaniem Stołek można złożyć i ponownie przechowywać Nadaje się jako schowek i podnóżek Produkt nie jest przeznaczony do wspinaczki lub pomocy wspinaczkowej; jest przeznaczony wyłącznie do siedzenia Dostarczane zdemontowane
| Szerokość: | 76 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Kształt | Kwadratowy |
|---|---|
| Nóżki | Bez nóżek |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wygląd | Pufy |
| Waga | 5,6 kg |
| Nośność | 300 kg |

Pufy, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, okrągła
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Pufy, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
Pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
46×41×111 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
38×47×47 cm, pufy, okrągła
W magazynieDostawa gratis
40×40×40 cm, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
Pufy, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Pufy, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
36×41×35 cm, skandynawska, bez nóżek
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Pufy, prostokątna, głębokość
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Pufy, tapicerowana
W magazynie
Pufy, industrialna, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, tapicerowana
W magazynie
Pufy, skandynawska, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
Materiałowa, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Pufy, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Pufy, industrialna
W magazynie

Pufy
W magazynie
Pufy, nowoczesna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, bez nóżek
W magazynie

Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie