



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 52,69 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ramka 43x24 cm – Casa Selección
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 24 cm |
| Kolor | Biała |
|---|---|
| Ilość | Sztukowe |
| Kształt | Prostokąt |
| Materiał | MDF |
| Liczba zdjęć | 3 szt. |
| Grubość | 3 cm |
| Waga | 0.62 kg |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Black Friday Selection/Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Rodzaj mocowania | Zawieszka |
| System do zawieszenia w zestawie | Nie |
| Material | MDF |
| Producent | Casa Selección |

Drewniana
W magazynie
Drewniana, zestawy, ścienna
W magazynie
Drewniana, ścienna, sztukowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, sztukowa
W magazynie
Zestawy
W magazynie
Drewniana, zestawy, ścienna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
24×18 cm
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Drewniana, retro, prowansalska
W magazynie






23×19 cm, industrialna, stojąca
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Plastikowa, sztukowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
24×18 cm
W magazynie






⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie