
Kanapa narożna lewostronna rozkładana z beżową teksturowaną tapicerką - SURDELI
Rozkładana
W magazynieDostawa gratisWymiary 80-100×284×176 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5099,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna rozkładana z beżową teksturowaną tapicerką. Praktyczny i łatwy w obsłudze wysuwany mechanizm rozkładania. Wbudowana skrzynia do przechowywania. 5-osobowa - szer. 284 x gł. 176 x wys. 80/100 cm - SURDELI
| Szerokość: | 284 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 176 cm |
| Wysokość: | 80-100 cm |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, prawa, lewa
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
150×250×75 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
79×280×233 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Lewa, retro, materiałowa
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dwuosobowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
82×227×153 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis