

Wymiary 75×100-250×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2169,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół do jadalni rozkładany EMELIA dla 4 do 10 osób - Materiały: MDF i metal - Kolory: Naturalny i czarny - Styl: Nowoczesny - dł. 100/150/200/250 x szer. 100 x wys. 75 cm - EMELIA - niezapomniane chwile przy wyjątkowym stole!
| Szerokość: | 100-250 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | 1 noga |
| Producent | Vente-unique |

75×80×120 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana

Nowoczesna, okrągła, z orzecha włoskiego
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, szklana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, metalowa, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, solidna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
75×160-240×92 cm, rozkładana, nowoczesna

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
76×70×70 cm, dębowa, skandynawska
W magazynie
76×60×60 cm, dębowa, skandynawska
Do wysłania za 1 tydzień
76×100 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
77×65×120 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
75×120×80 cm, drewniana, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis