
HOMCOM Okrągły Stół Jadalniany, Stal Malowana Proszkowo, MDF z Powłoką Melaminową, Antypoślizgowe Stopy, 70 x 74 cm, Czarny
Okrągła, klasyczna, retro
W magazynieDostawa gratisWymiary 76×180×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół do jadalni dla 6 osób KOMINI - Materiały: MDF i stal - Kolory: Naturalny jasny i Czarny - Styl: Nowoczesny - dł. 180 x szer. 90 x wys. 76 cm - KOMONI - stół, który zrobi furorę w twojej jadalni!
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Liczba miejsc | Na 6 osób |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | 2 nogi |
| Producent | Vente-unique |

Okrągła, klasyczna, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, na 8 i więcej osób
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
74×120×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis