

Wymiary 78×90×180 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół do jadalni ELVA dla 8 osób - Materiały: Ceramika i metal - Kolor: Efekt beżowego trawertynu - Styl: Designerski - dł. 180 x szer. 90 x wys. 78 cm - Postaw na posiłki w stylowej atmosferze!
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Plastik |
| Kolor | Beżowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | 1 noga |
| Producent | Vente-unique |

74×120×80 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, na 8 i więcej osób
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis