

Wymiary 78-91×286×99-210 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zintegrowany stolik, zagłówki relax, skóra wysokiej jakości... kanapa narożna NAHIA to doskonałe połączenie elegancji i praktyczności! Wymiary: szer. 286 × gł. 99/210 × wys. 78/91 cm. Jasnoszary, narożnik prawostronny
| Szerokość: | 286 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 99-210 cm |
| Wysokość: | 78-91 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Skóra |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Regulowane |
| Kolor | Biała |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Producent | Vente-unique |

79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis