
Skrzynia tapicerowana
Materiałowa
W magazynieWymiary 49×49×130 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 699,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podnóże łóżka lub ława ze skrzynią CONCIERTO. Rama i nogi z litego drewna. skrzynia do przechowywania. Skóra ekologiczna. Kolor biały. Pikowane siedzisko. Wymiary: dł. 130 × szer. 49 × wys. 49 cm
| Szerokość: | 49 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 49 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Tapicerka | Skóra, Eko skóra |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
28×43×121 cm, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Materiałowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, retro
W magazynie
26×45×115 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Skandynawska
W magazynieDostawa gratis

Materiałowa
W magazynie
Drewniana, retro, materiałowa
Dostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Skórzana, materiałowa
W magazynie
41×80×40 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Materiałowa
W magazynie

Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, materiałowa
W magazynie

28×43×121 cm, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie

Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis