

Wymiary 150×255×111 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 3159,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dwustronne łóżko piętrowe RICARDO - 2 x 90 x 190 cm z szafą i szufladami Z materacem Płyta wiórowa Kolor: dębowy i biały Wym.: Dł.255 x Gł.111 x Wys.150 cm Styl: dziecięcy Uporządkuj przestrzeń do spania swojego dziecka dzięki łóżku RICARDO!
| Szerokość: | 255 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 111 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Rodzaj drewna | Dąb |
|---|---|
| Schowek | Tak |
| Bariera | Tak |
| Materiał | Z laminatu |
| Zestaw | Z materacem |
| Wielofunkcyjne | Tak |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |



90×200 cm, drążek wiszący
W magazynie
Schowek
W magazynieDostawa gratis
90×200 cm, drążek wiszący
W magazynie
Dębowa, schowek
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa, drążek wiszący, bez materaca

160×241×194 cm, z materacem, schowek
W magazynieDostawa gratis
90×200 cm, drążek wiszący, bez materaca

Sosnowa, drążek wiszący
W magazynie
Sosnowa, drążek wiszący
W magazynie
Sosnowa, drążek wiszący
W magazynie



90×190 cm, świerkowa, bariera
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa, bez materaca

Sosnowa, drążek wiszący
W magazynie
Sosnowa, drążek wiszący
W magazynie
Sosnowa, drążek wiszący
W magazynie
Sosnowa, drążek wiszący
W magazynie

Schowek, drążek wiszący
W magazynie

90×200 cm, sosnowa, bez materaca

Schowek
W magazynieDostawa gratis
170×97×253 cm, sosnowa, schowek



Schowek
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis
Drążek wiszący
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis