

Wymiary 93×265×165 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6129,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Z pewnością zachwyci Cię komfort kanapy narożnej ze skóry bydlęcej o nowoczesnym designie EXCELSIOR II! Jej zagłówki relax i siedzisko zapewnią wielki komfort. Karmelowy - Narożnik lewostronny. Wymiary kanapy: szer. 265 × gł. 165 × wys. 93 cm
| Szerokość: | 265 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Funkcje | Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Skóra |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Producent | Vente-unique |

Skórzana, industrialna, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Skórzana, drewniana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, drewniana
W magazynie
Skórzana, drewniana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, lewa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
73×200×141 cm, rozkładana, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Rozkładana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, lewa
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Na nóżkach, prawa, lewa
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis