







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1214,65 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biurko w dekorze dębu 50x110 cm Paul – Actona
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Rodzaj | Biurka |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Grubość | 1.8 cm |
| Wysokość nóg | 73.2 cm |
| Nośność | 100 kg |
| Waga | 16.2 kg |
| Długość | 110 cm |
| System zamykania | Bez systemu soft close (cichego zamykania) |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Właściwości | Z szufladami |
| Certyfikaty i normy | FSC Mix |
| Rodzaj biurka | Do pisania |
| Kolekcja | Paul |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Powłoka szuflad | Lakierowanie/fornir |
| Materiał szuflady | MDF |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | Lite drewno dębowe |
| Powłoka | Fornir/lakierowanie |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Mat/dąb |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor | Naturalny |
| Producent | Actona |
Opinie użytkowników
Wysokiej jakości i ładnie wykonany stół, jestem bardzo zadowolona.

Regulowana, matowa, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Regulowana, matowa, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Narożna, regulowana, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka, retro, industrialna
W magazynie

Narożna, regulowana, matowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
18×36×76 cm, biurka, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Biurka
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Biurka
W magazynie
10×46×93 cm, biurka, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Matowa, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka, narożna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka, matowa, industrialna
W magazynie
Narożna, regulowana, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dębowa, przedłużenie

Biurka, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Biurka
W magazynie
Narożna, regulowana, matowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Biurka
W magazynieDostawa gratis
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie