














Wymiary 75×118×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Duża komoda z szufladami i szafkami Razimo 2D3SZ to asystentka domowego przechowywania. Pojemne schowki zapewniają sporą przestrzeń na odzież, odświętne obrusy, a nawet sezonowe dekoracje. W przestronnym wnętrzu komody miejsca wystarczy także dla zastawy stołowej, kryształowych kieliszków i walizki ze sztućcami. Na uwagę zasługuje także stylowy wygląd tego mebla. Uroku dodaje tu oryginalna faktura frontów. Symetryczne rowki to skromny, a przy tym efektowny akcent aranżacyjny. Doskonale komponuje się z wnętrzami nowoczesnymi, loftowymi, a także glamour. Wymiary: szerokość: 118 cm, wysokość: 75 cm, głębokość: 40 cm Wykonanie: korpus: płyta laminowana o grubości 16 mm, fronty: płyta MDF o grubości 18 mm, obrzeże: ABS i melamina, tylna ściana z płyty HDF, zawiasy puszkowe, prowadnice kulkowe, uchwyty aluminiowe w kolorze złotym, nóżki: ślizgi w kolorze czarnym Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Produkty dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 118 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj | Jednoczęściowe |
| Kolor | Biała |
| Kategoria specjalna | Na magazynie |
| Typ mebla | Komody |
| Kolorystyka | Biały, czarny, kremowy, Biały, czarny, kremowy, Biały, czarny, kremowy |
| Szuflady | Tak |
| Liczba szuflad | 3 |
| Drzwi | Tak |
| Wykończenie | Mat |
| Oświetlenie led | Bez oświetlenia |
| Liczba drzwi | 2 |
| Ocena | 4.9 |
| Producent | MIRJAN24 |

Nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, industrialna

Drewniana, rustykalna, retro
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna
W magazynie
112×86×46 cm, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, industrialna

Drewniana, retro, narożna
Dostawa gratis
Drewniana, industrialna, retro
Dostawa gratis
Drewniana, industrialna, retro
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, dębowa
Dostawa gratis
Dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
81×153×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa
W magazynie
91×138×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis
Drewniana, industrialna
W magazynie
220×205×53 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, prosta
W magazynie
91×138×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie

Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
12-60×60-64×2-34 cm, nowoczesna, ławki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Lustro, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis
Wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis