
2999 zł3360 zł
Narożnik Vario z funkcją spania uniwersalny prawo/lewostronny - szary szenil Wind 89
Uniwersalna
W magazynieWymiary 85×297×167 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5359,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa duża narożna lewostronna rozkładana 5-osobowa sztruksowa beżowa. Pojemnik do przechowywania. Zdejmowane pokrowce oparcia. Wym.: dł. 297 x szer. 167 x wys. 85 cm. AMELIA
| Szerokość: | 297 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 167 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Rozkładane |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Uniwersalna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynie
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis