






Wymiary 133×190 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szaro-beżowy dywan 133x190 cm Beruti – Universal
| Szerokość: | 133 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Wzór | Abstrakcyjny |
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 10 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 5.7 kg |
| Długość | 190 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Beruti |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 256000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/nie używać chemicznych środków wybielających/odkurzać regularnie/nie używać chemicznych środków czyszczących/czyszczenie punktowe/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Beżowy/szary |
| Producent | Universal |

Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Nakładki na schody, do pokoju, chodniki
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, z krótkim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, abstrakcyjna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Shaggy, abstrakcyjna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynie