
Żółto-beżowy wełniany dywan Flair Rugs Collage, 120x180 cm
120×180 cm, do pokoju, naturalna, wełniana
810,9 zł

Szary wełniany chodnik 60x230 cm Collage – Flair Rugs
60×230 cm, do pokoju, chodniki, shaggy
500,65 zł

Czarno-szary wełniany dywan tkany ręcznie 120x180 cm Collage Monochrome – Flair Rugs
120×180 cm, do pokoju, nowoczesna, naturalna
790 zł
Czarno-szary wełniany dywan tkany ręcznie 120x180 cm Collage Monochrome – Flair Rugs
Wymiary 120×180 cm
Wybrany wariant:Czarno-szary wełniany dywan tkany ręcznie 120x180 cm Collage Monochrome – Flair Rugs
Historia cen
- 27.04.2026 - 790 zł
- 10.03.2026 - 790 zł
- 20.02.2026 - 742,9 zł
- 16.02.2026 - 874 zł
- 23.01.2026 - 742,9 zł
- 21.01.2026 - 752 zł
- 5.12.2025 - 742,9 zł
- 28.11.2025 - 699,2 zł
- 21.11.2025 - 742,9 zł
- 19.11.2025 - 690 zł
- 26.09.2025 - 713 zł
- 24.09.2025 - 829 zł
- 16.09.2025 - 663 zł
- 16.09.2025 - 829 zł
- 12.09.2025 - 713 zł
- 29.08.2025 - 829 zł
- 24.08.2025 - 713 zł
- 19.08.2025 - 829 zł
- 15.08.2025 - 713 zł
- 30.07.2025 - 829 zł
- 25.07.2025 - 713 zł
- 15.07.2025 - 829 zł
- 11.07.2025 - 713 zł
- 26.06.2025 - 829 zł
- 23.06.2025 - 688 zł
- 27.05.2025 - 663 zł
- 16.05.2025 - 704 zł
- 9.05.2025 - 712 zł
- 30.04.2025 - 829 zł
- 25.04.2025 - 705 zł
- 15.04.2025 - 829 zł
- 14.04.2025 - 713 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Czarno-szary ręcznie tkany wełniany dywan Collage Monochrome nadaje wnętrzu świeży i nowoczesny wygląd. Jego stylowy, ręcznie wycinany geometryczny wzór doda uroku sypialni i salonowi. Dywan wykonany jest w 100% z wełny, dzięki czemu jest naturalnie odporny na zużycie i plamy. Wełna jest włóknem naturalnym, więc dywan na początku może gubić luźne włókna. Rozwiń dywan i pozostaw go na płaskiej powierzchni na 24 godziny. Regularnie odkurzaj i przycinaj luźne włókna. Natychmiast odkurzaj wszelkie plamy i czyść je wilgotną białą szmatką. Regularnie obracaj dywan, aby przedłużyć jego żywotność.
Wymiary
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 180 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Średni włos |
| Materiał | Wełna |
| Styl | Nowoczesny |
| Wzór | Abstrakcyjny |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Długość włosia | 10 mm |
| Grubość | 1.2 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 8.42 kg |
| Długość | 180 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Strzyżenie ręczne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie tuftowane |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (saxony) |
| Kolekcja | Abstract |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 3900 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/tkany ręcznie |
| Pielęgnacja | Od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/odkurzać regularnie/nie używać chemicznych środków wybielających/nie namaczać/tylko czyszczenie profesjonalne/nie używać chemicznych środków czyszczących |
| Materiał tylnej strony | Lateks/bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Kolor | Szary/czarny |
| Producent | Flair Rugs |
Podobne produkty

Dywan pluszowy Sky czarny antypoślizgowy do prania 60 cm x 110 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Sky czarny 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan Milano 20010-01 Modny dywan do korytarza 120x170 Prostokąt
Do pokoju, gotowa, niestandardowa
W magazynie
Dywan pluszowy Sky czarny 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan pluszowy Sky czarny antypoślizgowy do prania 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii szaro-czarny 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii 3D szaro-czarny 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Miami szary 80 cm x 300 cm
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Miami szary 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan abstrakcyjny - 160x230cm - Beżowy, szary, srebrny - Aurora Etch
Do pokoju, tkana, abstrakcyjna
Dostawa gratis
Dywan z krótkim włosiem Lagoon
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan shaggy Life czerwony, szary, kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan Shaggy Life kremowo-czerwony 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Czarny pluszowy dywan 80x150 F7-D25
Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Ottawa kwadraty fioletowo-szary 80 cm x 250 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Lara czarno-kremowo-szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Lara szaro-kremowo-czarny 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Parma kwadraty brązowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Lara Geometria szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Shaggy Gala terra 100 cm x 200 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Gala szaro-kremowo-ceglany 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii 3D Kwadraty różowo-szare 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii Kwadraty różowo-szare 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Rabby CZARNY - KOŁO 100x100 Koło
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Miami fale szaro-czarny 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Miami fale szaro-czarny 80 cm x 300 cm
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywanik biały pod choinkę 78cm
Okrągła, dywaniki pod choinkę, gotowa

Dywan abstrakcyjny - 200x300cm - szary, kremowy, złoty - Seville Oro
Nowoczesna, naturalna, abstrakcyjna
Dostawa gratis
Okrągły dywan z krótkim włosiem Lagoon
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii szaro-czarny 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii 3D szaro-czarny 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach




