
Wełniany dywan tkany ręcznie 120x180 cm Lozenge – Flair Rugs
Do pokoju, naturalna, tkana, wełniana
-15 %802,4 zł
944 zł

Zielony wełniany dywan tkany ręcznie 120x180 cm Lozenge – Flair Rugs
Do pokoju, shaggy, naturalna, tkana
803 zł

Wełniany dywan tkany ręcznie 150x240 cm Lozenge – Flair Rugs
150×240 cm, klasyczna, prostokąt, naturalna
-15 %1274,15 zł
1499 zł

Czarno-szary wełniany dywan tkany ręcznie 150x240 cm Lozenge Monochrome – Flair Rugs
150×240 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
1197,65 zł

Wełniany dywan tkany ręcznie w kolorze terakoty 150x240 cm Lozenge Terracotta – Flair Rugs
150×240 cm, do pokoju, nowoczesna, naturalna
1257,15 zł

Niebieski wełniany dywan tkany ręcznie 120x180 cm Lozenge Bright Multi – Flair Rugs
120×180 cm, do pokoju, shaggy, nowoczesna
717,4 zł
Niebieski wełniany dywan tkany ręcznie 120x180 cm Lozenge Bright Multi – Flair Rugs
Wymiary 120×180 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 717,4 zł
Historia cen
- 26.04.2026 - 717,4 zł
- 19.04.2026 - 717,4 zł
- 19.03.2026 - 704,65 zł
- 10.03.2026 - 749 zł
- 5.03.2026 - 704,65 zł
- 24.02.2026 - 829 zł
- 20.02.2026 - 704,65 zł
- 16.02.2026 - 829 zł
- 14.02.2026 - 704,65 zł
- 4.02.2026 - 829 zł
- 10.01.2026 - 746 zł
- 7.12.2025 - 704,65 zł
- 28.11.2025 - 667 zł
- 21.11.2025 - 703 zł
- 14.11.2025 - 704 zł
- 7.11.2025 - 746 zł
- 1.11.2025 - 762 zł
- 1.11.2025 - 829 zł
- 20.10.2025 - 663,2 zł
- 8.10.2025 - 663 zł
- 7.10.2025 - 829 zł
- 3.10.2025 - 713 zł
- 1.10.2025 - 829 zł
- 16.09.2025 - 663 zł
- 16.09.2025 - 829 zł
- 12.09.2025 - 713 zł
- 29.08.2025 - 829 zł
- 24.08.2025 - 713 zł
- 19.08.2025 - 829 zł
- 15.08.2025 - 713 zł
- 30.07.2025 - 829 zł
- 25.07.2025 - 713 zł
- 15.07.2025 - 829 zł
- 11.07.2025 - 713 zł
- 15.04.2025 - 829 zł
- 14.04.2025 - 713 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Ręcznie tkany wełniany dywan Lozenge Bright Multi blue to dzieło sztuki, które łączy nowoczesne kształty i wzory z luksusowym wełnianym włosiem. Dywan o wymiarach jest wykonany ręcznie w 100% z wełny, dzięki czemu ma naturalne właściwości izolacji akustycznej i termicznej. Wełna to naturalne włókno, które zapewnia trwałość i komfort przez cały rok. Przed pierwszym użyciem dywan należy rozwinąć i pozostawić na 24 godziny na płaskiej powierzchni. Początkowe gubienie luźnych włókien jest normalne i z czasem ustąpi przy regularnym odkurzaniu. Jeśli dojdzie do przypadkowego rozlania płynu, natychmiast odkurz plamę i wyczyść wilgotną białą szmatką. Nie trzeć ani nie moczyć włókien. Regularne odkurzanie pomoże utrzymać dywan w dobrym stanie. Obracaj dywan co kilka miesięcy, aby przedłużyć jego żywotność.
Wymiary
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 180 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Wełna |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Długość włosia | 10 mm |
| Grubość | 1.3 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Nietypowy/prostokątny |
| Waga | 8.42 kg |
| Długość | 180 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie tuftowane |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (saxony) |
| Kolekcja | Abstract |
| Wzór | Geometryczny |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 3900 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/tkany ręcznie |
| Pielęgnacja | Nie namaczać/tylko czyszczenie profesjonalne/odkurzać regularnie/nie używać chemicznych środków czyszczących/od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Materiał tylnej strony | Bawełna/lateks |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Kolor | Kolorowy/niebieski |
| Producent | Flair Rugs |
Podobne produkty

Wełniany dywan tkany ręcznie 160x230 cm Esre Bright – Flair Rugs
160×230 cm
W magazynieDostawa gratis
Dywan Universal Monic Multi, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii różowo-szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii 3D szaro-kremowo-różowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Szary wełniany chodnik 60x230 cm Collage – Flair Rugs
60×230 cm, do pokoju, chodniki
Dostawa gratis
Dywan nowoczesny Hawaii 3D szaro-kremowo-turkusowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii niebiesko-szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Zielony wełniany dywan tkany ręcznie 160x230 cm Glow Green & Blue – Flair Rugs
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Ręcznie tkany dywan z wełny Liv
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii różowo-szary 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii 3D szaro-kremowo-różowy 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Liv
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Turkusowo-szary przecierany dywan młodzieżowy S0-E70
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii Kwadraty różowo-szare 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii 3D Kwadraty różowo-szare 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Fluffy Super Soft błękitny koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Rutykalny okrągły dywanik 150 cm P6-Z72
Do pokoju, okrągła, rustykalna
W magazynie
Pomarańczowy dywan nowoczesny do salonu F2-B66
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan vintage Dean retro multikolor 80 cm x 215 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Dean wielokolorowy 80 cm x 215 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Pomarańczowy dywan przecierany w stylu loft L0-C38
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan Shaggy Life pomarańczowo-szary 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Life pomarańczowy, szary, kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii 3D szaro-kremowo-turkusowy 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Hawaii niebiesko-szary 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Czerwono-szary dywan 200x290 cm Gaia – Universal
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem

Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zielony dywan Nela A o okrągłym kształcie
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan shaggy Fluffy Super Soft lazurowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, tkana
W magazynie
Dywan shaggy Fluffy Super Soft błękitny 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Okragły szary dywanik z juty 150 cm F4-E07
Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Beżowy puf z materiału bouclé Ejby – House Nordic
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie





