



Wymiary 79 cm, ⌀ 32 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bezdotykowy kosz na śmieci Brilanz Senzo w praktycznym czarnym wykonaniu, powierzchnia pokryta czarną farbą. Worek na śmieci umieszcza się w koszu na pierścieniu zabezpieczającym. Kosz nie posiada wewnętrznego pojemnika z tworzywa sztucznego. Materiał: stal nierdzewna - czarna farba / tworzywo sztuczne.Większość koszy na śmieci wymaga ręcznej obsługi ręką lub nogą, natomiast ten nowy kosz na śmieci z czujnikiem jest bezdotykowy. Pokrywa kosza otwiera się / zamyka automatycznie, co zwiększa higieniczność i praktyczność produktu. Produkt działa na zasadzie fotoelektrycznej, jest bardzo niezawodny, wydajny i energooszczędny.
| Wysokość: | 79 cm |
|---|---|
| Średnica: | 32 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Otwieranie | Z wieczkiem |
| Rodzaj zamknięcia | Bezdotykowy |
| Kształt | Okrągłe |
| Rodzaj | Na odpady mieszane |
| Objętość | Ponad 50 litrów |
| Kolor | Czarna |
| Waga | 2,8 kg |
| Producent | Brilanz |


56×48×33 cm, plastikowy, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
Stal nierdzewna, z wieczkiem, na odpady mieszane
W magazynie
Kwadratowa, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynie
Plastikowy, kwadratowa, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
74×44×31 cm, plastikowy, sortowanie odpadów
W magazynie
Okrągła, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynie
83×105×35 cm, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
69×33×41 cm
W magazynieDostawa gratis
76×94×38 cm, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie