


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowy stołek z praktycznym schowkiem jest idealnym dodatkiem do Państwa domu. Jego wielofunkcyjna konstrukcja pozwala na przechowywanie koców, czasopism lub zabawek. Górna poduszka jest całkowicie zdejmowana, co zapewnia dodatkową elastyczność w użyciu. Niezależnie od tego, czy potrzebują go Państwo do siedzenia, czy jako elegancki pojemnik do przechowywania, ten stołek znajdzie swoje miejsce w każdym domu.Stołek jest dostarczany w stanie rozłożonym.Parametry techniczne: wymiary (szer. x wys. x gł.): 76 x 37 x 37 cm waga: 4,17 kg materiał: tkanina, pianka poliuretanowaDostępne kolory: szary czarny kremowyDostępne wymiary: szer. 76 cm szer. 38 cm
| Szerokość: | 76 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Materiał | Tapicerowane |
| Kształt | Prostokątny |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Nośność | 50 kg |
| Waga | 4,25 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
Podoba mi się kolor obrusów.

38×88×88 cm, pufy, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

42×37×37 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie

Pufy
W magazynie
Pufy, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, bez nóżek
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie


43×80×80 cm, skandynawska, industrialna
Do wysłania za 3 tygodnie
Pufy, materiałowa
W magazynie
66×47×47 cm, pufy, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, prostokątna, okrągła
W magazynie
Pufy, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy
W magazynie
Nowoczesna, z przestrzenią do przechowywania, tapicerowana
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie


Pufy, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
Pufy, nowoczesna, skandynawska
Dostawa gratis
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
38×47×47 cm, pufy, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
42×60×79 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie

Pufy, rustykalna, okrągła
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie