


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowy stołek z praktycznym schowkiem jest idealnym dodatkiem do Państwa domu. Jego wielofunkcyjna konstrukcja pozwala na przechowywanie koców, czasopism lub zabawek. Górna poduszka jest w pełni zdejmowana, co zapewnia dodatkową elastyczność w użyciu. Niezależnie od tego, czy potrzebują go Państwo do siedzenia, czy jako elegancki pojemnik do przechowywania, ten puf znajdzie swoje miejsce w każdym domu.Puf dostarczany jest w stanie rozłożonym.Parametry techniczne: wymiary (szer. x wys. x gł.): 76 x 37 x 37 cm waga: 4,17 kg materiał: tkanina, pianka poliuretanowaDostępne kolory: szary czarny kremowyDostępne wymiary: szer. 76 cm szer. 38 cm
| Szerokość: | 76 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Materiał | Tapicerowane |
| Kształt | Prostokątny |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Kolor | Czarna |
| Nośność | 50 kg |
| Waga | 4,25 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
W ogóle nie odpowiada jakością.

38×110×38 cm, kwadratowa, bez nóżek
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
Pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, skandynawska, tapicerowana
W magazynie
20×38×73 cm, pufy, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, materiałowa, plastikowa
Dostawa gratis
Pufy, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, skandynawska, tapicerowana
W magazynie
Pufy, nowoczesna, głębokość

Pufy, rustykalna
W magazynie
Pufy, tapicerowana
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, nowoczesna, prostokątna

Pufy, tapicerowana
W magazynie
Pufy, nowoczesna, prostokątna


Pufy, rustykalna, materiałowa

Pufy, nowoczesna, prostokątna

39×8×39 cm, pufy
W magazynieDostawa gratis
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, nowoczesna, głębokość

Pufy, nowoczesna, prostokątna

Industrialna, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, skandynawska, retro
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie