
Dziecięce ponczo SWEETIE różowe 60x90 cm
60×90 cm, z mikrofibry
W magazynieWymiary 70×140 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 37,39 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniany ręcznik dziecięcy 70x140 cm Pat a Mat – Jerry Fabrics
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Zestaw | Sztukowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Rozmiar | 1x ręcznik kąpielowy (70x140) |
| Rodzaj | Frotte |
| Waga | 0.35 kg |
| Długość | 140 cm |
| Kolekcja | Pat a Mat |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 310 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Jerry Fabrics |

60×90 cm, z mikrofibry
W magazynie
60×90 cm, z mikrofibry
W magazynie
Sztukowa, frotowa, bawełniana
W magazynie
60×90 cm, z mikrofibry
W magazynie
60×120 cm, sztukowa, bawełniana
W magazynie
80×145 cm, zestawy, z mikrofibry
W magazynie
70×140 cm, sztukowa, bawełniana
W magazynie
60×90 cm, z mikrofibry
W magazynie
70×140 cm, sztukowa, z mikrofibry
W magazynie
Sztukowa, frotowa, bawełniana
W magazynie
60×90 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, z mikrofibry
W magazynie
Sztukowa, frotowa, bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
Zestawy, z mikrofibry
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
Sztukowa, frotowa, bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
75×75 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
70×140 cm, sztukowa, bawełniana
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
30×50 cm, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Sztukowa, frotowa, bawełniana
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zestawy, z mikrofibry
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie


Zestawy, na kieliszki
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie