
Mexen Mist-B Duo kabina prysznicowa uchylna 70 x 90 cm, czarna kratka, czarna - 8A2-070L-090P-70-77
90×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło
Wymiary 200×120×120 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mexen Mist L Duo to wyjątkowa kabina prysznicowa, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Dzięki rozmiarom 120x120 cm i wysokości 200 cm, doskonale nadaje się do większości łazienek. Uniwersalna strona montażu i drzwi uchylne zapewniają wygodę użytkowania. Czarna kratka i aluminiowy profil nadają elegancki wygląd. Bezpieczne hartowane szkło 6 mm z powłoką ułatwiającą czyszczenie oraz stabilizator z nierdzewnej stali gwarantują wysoką trwałość. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości oraz innowacyjny mechanizm unoszenia drzwi.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Ksztalt kabiny | Kwadrat |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Przezroczyste szkło |
| Wanienka | Bez wanienki |
| Otwieranie | Zawiasowe |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj | Kwadratowa |
| Seria | Mist L |
| Producent | Mexen |

90×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

80×80 cm, składana, przezroczyste szkło
Dostawa gratis
100×120 cm, przezroczyste szkło, bez wanienki
W magazynieDostawa gratis
155×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

110×90 cm, składana, prostokąt

200×90×75 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

80×100 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

190×90×90 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

190×90×90 cm, składana, kwadrat
Dostawa gratis

100×80 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

90×90 cm, kwadrat, mleczne szkło

200×80×100 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

195×90×90 cm, składana, kwadrat
Dostawa gratis
200×80×100 cm, przezroczyste szkło, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

105×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

90×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło


110×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

100×70 cm, składana, prostokąt

100×80 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

195×90×90 cm, składana, prostokąt
Dostawa gratis
195×80×80 cm, składana, ćwierćkoło
Dostawa gratis
Przesuwana, bez wanienki

90×75 cm, wysokość, prostokąt

100×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

80×120 cm, składana, kwadrat
Dostawa gratis

95×90 cm, wysokość, prostokąt


Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika


Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna


Prosta