





Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Forest Fable – Cooksmart ®
| Asortyment | Zestawy |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Rodzaj | Rękawice kuchenne zestaw |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Wytrzymałość cieplna | 250 °C |
| Waga | 0.102 kg |
| Długość | 37 cm |
| Kolekcja | Forest Fable |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Wypełnienie | Włókno poliestrowe |
| Pielęgnacja | Nie można suszyć w suszarce/można prać w pralce/prać w temp. 30°C |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Kremowy/brązowy |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Cooksmart ® |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
To prezent i wygląda dobrze.
Byłoby jeszcze lepiej, gdyby miały magnes do mocowania.
Odpowiednie do celu, w jakim zostały stworzone.
Wysokiej jakości, solidne i wyjątkowo długie. Ładny design, a w rzeczywistości prezentuje się lepiej niż na zdjęciu 😉 Kupię ponownie jako prezent.
Wzór jest estetyczny. Rękawica jest bardzo długa, co jest korzystne dla osób mających tendencję do poparzeń. Materiał również jest dobry. 🙂

Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, dla kobiet
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, kwiatowa, bawełniana

Fartuchy kuchenne
W magazynie
Zestawy
W magazynie
Kwiatowa, zestawy, rękawice z magnesem
W magazynie
Fartuchy kuchenne
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, rękawice z magnesem
W magazynie
Rękawice kuchenne, kwiatowa, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, dla kobiet
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Fartuchy kuchenne, dla kobiet
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Rękawice kuchenne, kwiatowa, bawełniana
W magazynie
Fartuchy kuchenne, dla kobiet
W magazynie
Rękawice kuchenne, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
0,5 - 1 l
W magazynie

101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie


11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie