

Wymiary 92×200×95 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4609,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 3-osobowa rozkładana typu express z zielonej tkaniny - Miejsce do spania 140 cm - Materac 14 cm. Wyprodukowana w Europie - szer. 200 x gł. 95 x wys. 92 cm - BOLIPO
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 95 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Zielona |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie
Dwuosobowa, nowoczesna, skórzana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Głębokość
W magazynie
60×75×73 cm, rozkładana, dwuosobowa
Do wysłania za 2 tygodnie
Nowoczesna, materiałowa, wysoka
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, retro, wysoka
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
100×233×102 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
80×216×105 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
90×218×88 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

90×194×100 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis