




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 52,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka kuchenna Denver Atlantic Pine pomoże Ci utrzymać porządek i doda stylowego akcentu do kuchni. Dekoracja z sosny atlantyckiej wygląda elegancko iłatwo komponuje się z innymi meblami. Jest wykonana z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą, która jest solidna i łatwa w utrzymaniu. Dzięki wymiarom 34 × 10 × 30 cm pasuje zarówno na blat kuchenny, jak i do szafki, zapewniając praktyczną przestrzeń do przechowywania na co dzień. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Wymiary: 34 × 10 × 30 cm Dekor: sosna atlantycka
| Szerokość: | 34 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Styl | Rustykalny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Dekor | Sosna atlantycka |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 7 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 1,46 kg |
| Producent | Hanah Home |
Opinie użytkowników
Zamówiłam trzy półki, wyglądają bardzo ładnie, są solidnej jakości. Jednak w niektórych miejscach nie było wywierconych otworów, które powinny tam być.
-produkt wygląda bardzo ładnie
-w niektórych miejscach nie było nawierconych otworów

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Matowa, prosta

203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Matowa, prosta


Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie