








Wymiary 63×30×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 151,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik pomocniczy Filinta Travertine to praktyczny dodatek dokażdego wnętrza. Dzięki dekorowi trawertynowemu wygląda naturalnie i przytulnie. Kompaktowe wymiary 30 × 63 × 40 cm pozwalają na wykorzystanie go nawet w mniejszych pomieszczeniach . Stolik jest wykonany z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia mu stabilność. Jest wyposażony w półkę oraz praktyczną przestrzeń do przechowywania czasopism lub drobiazgów. Dzięki kółkom można go łatwo przenieść tam, gdzie jest potrzebny. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Wymiary: 30 × 63 × 40 cm Dekor: trawertyn Nogi: kółka
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Materiał blatu | Laminat |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Z kołkami | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Dekor | Trawertyn |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 15 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 8,25 kg |
| Producent | Hanah Home |

64×26×26 cm, okrągła, metalowa
W magazynie
31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 25 cm, okrągła, owalna
W magazynie
72×13×72 cm, okrągła, szklana
W magazynieDostawa gratis

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie