


Wymiary 60×25 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 145,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka nocna Elos Right Oak to nowoczesny i praktyczny dodatek do sypialni. Dekor dębowy wygląda naturalnie i elegancko, a minimalistyczny design łatwo komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Dzięki praktycznej półce o wysokości 40 cm oferuje wystarczająco dużo miejsca na książki, okulary lub drobiazgi. Wykonany jest z wytrzymałej melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, która zapewnia stabilność i długą żywotność. Kompaktowe wymiary pozwalają na umieszczenie go nawet w mniejszych sypialniach. Parametry produktu materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość blatu: 18 mm szerokość: 25 cm wysokość: 60 cm głębokość: 27 cm wysokość półki: 40 cm wykończenie: dąb
| Szerokość: | 25 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 60 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 15 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 5,74 kg |
| Producent | Hanah Home |

60×25 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
72×35 cm, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
60×25 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
60×23 cm, drewniana, dębowa
W magazynie

60×25 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
Metalowa
W magazynie
56×44 cm, z szufladą, drewniana
W magazynieDostawa gratis
52×45 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie

Z szufladą, na nóżkach
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie

61×32 cm, z szufladą, dębowa
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Dębowa
W magazynie
55×30 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
54×54 cm, z szufladą, drewniana
W magazynieDostawa gratis
48×50 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Z szufladą
W magazynieDostawa gratis
Z szufladą, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
61×32 cm, matowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Z szufladą
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
56×44 cm, z szufladą, drewniana
W magazynieDostawa gratis
55×30 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie