


Wymiary 161×35×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 307,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesna biblioteczka Piri w wykończeniu dąb sonoma wprowadzi do wnętrza naturalny wygląd i przytulną atmosferę. Jej prosty i elegancki design pasuje do salonu, gabinetu, biura, a nawet pokoju studenckiego. Otwarte półki zapewniają wystarczająco dużo miejsca naksiążki, dekoracje lub pojemniki do przechowywania. Dzięki wysokości półek wynoszącej 30 cm można z łatwością przechowywać nawet większe książki lub teczki, zachowując porządek i przejrzystość. Regał wykonany jest z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która jest łatwa w utrzymaniu. Dla większej stabilności i bezpieczeństwa można go przymocować dościany. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą grubość: 18 mm szerokość: 35 cm wysokość: 161 cm głębokość: 30 cm wysokość półki: 30 cm wykończenie: dąb sonoma
| Szerokość: | 35 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 161 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 40 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 14,59 kg |
| Producent | Hanah Home |

177×100×30 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
166×68×34 cm, drewniana, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, drewniana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Matowa, dębowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
190×70×24 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
19×60×160 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Do garażu, nowoczesna, sosnowa
W magazynie
Drewniana, dębowa, głębokość

Nowoczesna, prosta
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, prosta
W magazynie
14×39×119 cm, rustykalna, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, prosta
W magazynie
93×90×40 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
155×120×50 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Matowa, prosta, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, industrialna
W magazynie
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Prosta
W magazynie
150×68×68 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
167×80×40 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Matowa, prosta, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
204×60×34 cm, drewniana, narożna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie